Esame dalis GLIMSTEDT advokatų kontorų grupės, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Švedijoje. Švedijoje advokatų kontora GLIMSTEDT veiklos metus skaičiuoja nuo 1935-ųjų, o Lietuvoje GLIMSTEDT įkūrėme 1997 metais ir esame viena iš seniausių ir stabiliausiai veikiančių advokatų kontorų Lietuvoje.

Per daugiau kaip dvidešimt veiklos metų mūsų teisininkai dalyvavo ir įgijo vertingos patirties didžiuosiuose istoriniuose sandoriuose, atstovaudami klientams sudėtingose tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse arbitražo ir teismo bylose.

Mes visada siekėme ne griauti tiltus, o padėti savo klientams atrasti naujas galimybes bei sukurti naujus santykius. Dirbame galvodami apie klientų verslo ateitį, esame patikimi ir ilgalaikiai partneriai.

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Teisinė informacija.