• Du ką tik teisės studijas baigę vyrukai, dirbę didžiosiose advokatų kontorose, nusprendė kurti savo kontorą. Nuo tos dienos augome 20+ metų. Sukaupėme patirties ir ja dalinamės su jumis.
  • Ne vienas GLIMSTEDT teisininkas yra pats išbandęs save versle, todėl žinome, su kokiais sunkumais susiduriama verslo pradžioje, esame „savo kailiu“ išmokę ne vieną verslo pamoką.
  • Siekiame, kad jaunas verslas turėtų galimybę gauti aukštos kokybės teisines paslaugas už iš anksto žinomą, prieinamą kainą. Laužome verslo mitą, kad paslaugų sektoriuje gera kokybė, greitis ir nedidelė kaina kartu nebūna. Daugelį jaunam verslui aktualių paslaugų galime suteikti ne tik itin kokybiškai, bet ir greitai bei už iš anksto žinomą, prieinamą kainą.
  • GLIMSTEDT teisines paslaugas jaunam verslui gauti paprasta, tarsi parsisiųsti dokumentą internete ar paimti iš draugo, ir jos tokios pat aukštos kokybės, kokią gali sau leisti tik brandus verslas. Turinys internete ne visada patikimas, o draugo pasidalytas „šabloniukas“ gali įklampinti į bėdą. Siūlome sprendimus, kurie leis KARTU AU/GINTI VERSLĄ.
Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Teisinė informacija.