APIE ŠIĄ SVETAINĘ

GLIMSTEDT jaunam verslui svetainės (toliau – Svetainė) valdytojas yra advokatų kontora GLIMSTEDT Bernotas ir partneriai (toliau – GLIMSTEDT, Kontora arba mes). Mūsų biuro kontaktinius duomenis rasite čia.

Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su čia pateikiama informacija, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu vilnius@glimstedt.lt, telefonu +370 5 269 0700 arba adresu Jogailos g. 4, Vilnius.

Svetainės turinys yra sukurtas bendrais informaciniais tikslais. Jis nėra ir negali būti laikomas profesionalia (teisine ar kitokia) konsultacija. Mes neprisiimame atsakomybės už veiksmus, kurie gali būti atlikti, vadovaujantis Svetainėje pateikta informacija.

PRIVATUMAS

Gerbiame ir saugome kiekvieno Svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis. Mūsų profesinė pareiga ir taikomi teisės aktai įpareigoja mus užtikrinti jūsų informacijos slaptumą bei konfidencialumą.

Su GLIMSTEDT Privatumo politika galite susipažinti čia.

SLAPUKAI

Slapukas yra informacija, kurią interneto serveris siunčia į interneto naršyklę, ir kuri yra saugoma naršyklėje. Ši informacija yra siunčiama į interneto serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti puslapį iš serverio. Tai leidžia interneto serveriui nustatyti ir stebėti interneto naršyklę.

Svetainėje naudojame toliau apibūdinamus slapukus:

  1. Veikimą gerinantys (sesijos) slapukai. Jie skirti pagerinti Svetainės veikimą ir renka bendro pobūdžio (anoniminę) informaciją apie naudojimąsi Svetaine;
  2. Analitiniai (stebėjimo slapukai iš „Google Analytics“). Šie slapukai leidžia Duomenų valdytojui (kaip jis apibrėžtas Privatumo politikoje) atpažinti ir suskaičiuoti Svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po Svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda Duomenų valdytojui pagerinti Svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas;
  3. Funkciniai slapukai. Šie slapukai yra naudojami Jūsų atpažinimui, kai grįžtate į Svetainę. Tai leidžia Duomenų valdytojui pateikti pagal Jūsų poreikius pritaikytą turinį socialiniuose tinkluose, įsiminti Jums aktualią informaciją. Šių slapukų renkamų duomenų tvarkymo pagrindas yra Jūsų sutikimas.

Svetainėje naudojamų slapukų sąrašą rasite čia.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Visiems Svetainėje pateikiamiems tinklaraščio įrašams mes suteikiame licenciją pagal Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 License.

Svetainėje naudojamos nuotraukos, paveikslėliai ir ikonos priklauso GLIMSTEDT arba jas gauname iš internetinių bazių, kur taikomos Creative Commons ar panašios licencijos (pavyzdžiui, Pixabay, Font Awsome, Unsplash). Kiti Svetainės elementai, įskaitant, bet neapsiribojant, prekės ženklus, logotipus, pavadinimus ir visą kitą medžiagą, esančią Svetainėje, o taip pat bet kurio Svetainės puslapio pateikimas, vaizdas bei dizainas išimtinai priklauso tik GLIMSTEDT arba tretiesiems asmenims ir GLIMSTEDT juos naudoja licencijos pagrindu. Jūs sutinkate, kad be išankstinio raštiško GLIMSTEDT sutikimo nekopijuosite, nekeisite, nedemonstruosite, neatspindėsite, nepritaikysite ar kitaip nenaudosite bet kurio iš aukščiau išvardintų elementų.

PAKEITIMAI

Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Teisinę informaciją. Tokia atnaujinta ar pakeista Teisinė informacija įsigalios nuo jos paskelbimo Svetainėje momento. Paskutinis atnaujinimas buvo atliktas 2019-01-25.

 

 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Teisinė informacija.