Mokymai „Ką ir kur pardavinėti 2019 metais?“ internete

ka-ir-kur-pardavineti-2019.jpg
2019-04-30

Vasario ir kovo mėn. Vilniuje vyko dveji bzn start organizuoti mokymai „Ką ir kur pardavinėti 2019 metais?“, kuriuose buvau viena iš pranešėjų. Šie mokymai naudingi prekiaujantiems internete ne savo gamybos (hand made) produktais (nors paskutinė dalis aktuali bet kokiai prekybai on-line). Dabar šiuos mokymus jau galima rasti internete!

Trumpa santrauka, kuri, tikiuosi, padės suprasti, kad mokymai skirti būtent jums:

Pirmasis pranešėjas - Žydrūnas Stankevičius kalba apie tai, kaip pasirinkti JUMS tinkamą ir paklausią prekę. Aktualu tiems, kurie norėtų pradėti prekybą on-line, bet nežino, nuo ko pradėti, kaip pasirinkti tinkamą prekę. Žydrūnas yra profesionalus „Amazon žmogus", jo verslas ir pragyvenimo šaltinis yra atrasti „einamą" prekę ir jos pardavimą gerai išvystyti Amazon.

Antroji pranešėja - Indrė Prichockaitė - profesionali dropšiperė, Dropšipingo mokyklos įkūrėja pasakoja apie prekių pirkimo Kinijoje ypatumus, dalinasi labai vertinga savo patirtimi. Per jos pranešimą išgirsite apie prekių pirkimo Kinijoje kanalus (Aliexpress ir Alibaba yra tik maža galimybių dalis), prekių forwarder’ius ir apie tai, kaip vystyti dropšipingo verslą.

Trečias pranešimas mano - apie santykių su tiekėjais (tiek vakariečiais, tiek kinais) teisinius niuansus. Dalinuosi savo patirtimi, kurią pati įgijau vystydama el.prekybą, ir žiniomis bei patirtimi, įgyta konsultuojant klientus teisiniais klausimais.

Ketvirtasis pranešėjas - Justinas Mikulskis pabaigs su trenksmu, parodydamas gyvai, kaip pasirinkti tinkamus pardavimo kanalus. Šių dalykų taip atvirai ir paprastai neišgirsite iš nieko kito. Nuoširdžiai sakau, salėje visi sėdėjo išsižioję. Reklamos agentūros ima didelius pinigus už tai, ką Justinas parodo per šiuos mokymus: kaip atrasti tinkamus on-line pardavimo kanalus, išnaudoti konkurentų neišnaudotas nišas, įvertinti tiek savo, tiek konkurentų rezultatus. Justinas taip pat pateikia ilgą sąrašą on-line įrankių ir pamoko, kaip teisingai google'inti. Belieka juos visus išmokti įvaldyti (o google'inimo techniką panaudoju ir kasdienėje veikloje).

Kviečiu žiūrėti ir tobulėti!

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Teisinė informacija.