Mokymai „Kaip prekiauti per „Amazon“?“ nukeliavo į internetą!

kaip-prekiauti-per-amazon.jpg
2019-02-22

Metų sandūroje žinomas mokymų organizatorius „BZN Start“ surengė dvejus mokymus „Kaip prekiauti per „Amazon“?“. Į abejus mokymus bilietai buvo išpirkti gerokai iki renginio dienos. Panašu, kad Lietuvoje seminarus šia tema galima rengti visus metus ir vis tiek poreikis nebus patenkintas, tiek daug mūsų šaltyje žmonių, besidominčių prekyba per šią platformą.

Todėl mokymų organizatoriai ir pranešėjai nutarėme seminarą perkelti į el. erdvę. T. y. seminaras buvo nufilmuotas ir visą jį galima įsigyti ir „sudalyvauti“. Minusas - kad nebus galimybės prieiti ir „gyvai“ susipažinti bei pabendrauti su pranešėjais ir bendraminčiais, bet užtat privalumai nusveria. Nusipirkus įrašą, visų keturių pranešėjų pranešimus apie prekybą „Amazon“ nuo-iki, su detalėmis, kurias vargu ar sužinosite kur nors kitur, galima žiūrėti ne kartą, pasikartoti, įsigilinti, grįžti tuomet, kai klausimas iškyla praktikoje. Taip pat išgirsite atsakymus į daugelį svarbiausių klausimų, kuriuos jau uždavė auditorija.

Susidomėjote? Spauskite čia ir įsigykite: https://webseminarai.lt/produktas/kaip-prekiauti-per-amazon/?w=970

Pagal daugėjantį užklausų skaičių matau, kad teisiniai prekybos „Amazon“ klausimai yra išties aktualūs, tad jiems ketinu skirti atskirą įrašą. Stay tuned! 

Nesutinku
Sutinku
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau Teisinė informacija.